ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان ارتودنسی دندان چیست ؟ این سوال برای خیلی از شما عزیزان پیش آمده است ؟ چه زمانی متخصص ارتودنسی به شما می گوید دندان های شما باید ارتودنسی شود ؟ چند مدل ارتودنسی دندان می تواند انجام شود ؟ از چه سنی باید ارتودنسی دندان انجام دهیم و تا چه سنی ارتودنسی دندان می توان انجام داد؟ ما سعی کردیم تا به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم ، در ادامه با ما همراه باشید .

ارتودنسی دندان :

ارتودنسی یا مرتب کردن دندان ها باید از سن 6 سالگی مورد بررسی  و معاینه قرار بگیرند ، در این زمان در صورتی که یکسری نکات و موارد پیشگیرانه نیاز باشد ، متخصص ارتودنسی به والدین توصیه های لازم را خواهد کرد و یا درمان های پیشگیرانه مورد نیاز را شروع می کند . در سنین بالا تر ارتودنسی های درمانی اجرا می شود که محدودیت سنی ندارد اما هرچقدر سن شروع پایین تر باشه ، سرعت درمان بیشتر خواهد بود و سریع تر نتایج را بدست خواهیم آورد .   در صورتی که در مورد ارتودنسی نگرانی دارید که چه تاثیری در ظاهر شما دارد و طول مدت درمان چگونه خواهد بود ، می توان بعد از معاینات توسط پزشک ، ارتودنسی نامرئی انجام داد .  

توصیه هایی در مورد ارتودنسی دندان :

یکسری توصیه هایی در مورد ارتودنسی دندان ، سن ارتودنسی و همچنین معرفی ارتودنسی شفاف برای شما عزیزان آماده شده است که می توانید در فایل ویدئویی زیر آنرا مشاهده کنید .  
همچنین می توانید صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید و اطلاعات بیشتری در مورد ارتودنسی دندان بدست بیاورید .
در صورتی که نیاز به خدمات درمانی دیگری برای دندان هایتان دارید ، می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و اطلاعات بیشتری در مورد خدمات کلینیک دندانپزشکی دکتر احتشام منش بدست بیاورید .
شما عزیزان می توانید جهت رزرو وقت خود با شماره 05138814151 در تماس باشید .
آدرس : مشهد – بلوار کوثر -بین کوثر شمالی دو و چهار  ساختمان پزشکان فارابی – طبقه سوم – کلینیک دندانپزشکی دکتر احتشام منش