دکتر کاظم احتشام منش - دندانپزشک زیبایی مشهد

درباره دکتر احتشام منش

دکتر کاظم احتشام منش متولد 1352 در تهران بوده و پس از اتمام تحصیلات و دریافت درجه دکترا در سال 1377 به عنوان دانشجوی ممتاز و نفر دوم علوم پایه کشوری وارد دنیای دندانپزشکی شد تا علایق خود در زمینه <<طراحی لبخند >> و << درمان مشکلات دهان و دندان >> مراجعین خود دنبال نماید.

در این راستا ، وی در دوره های مختلف بین المللی در علوم <<طراحی لبخند>> ، <<دندانپزشکی زیبایی>> ، <<دندانپزشکی بیومیتیک>> ، <<جراحیهای ایمپلنت وپروتز آن>> ، <<میکرودنتیستری>> ، <<لیزرهای دندانپزشکی>> و <<دندانپزشکی دیجیتال >> در ایران و نقاط مختلف دنیا شرکت نموده و موفق به دریافت مدارک معتبر بین المللی گردیده است.

او یکی از پیشگامان بکارگیری میکروسکوپ دندانپزشکی در درمانهای <<دندانپزشکی زیبایی>> در شرق ایران بوده و فعالیتهای او در این زمینه و نیز علاقه به تحصیل و یادگیری علوم نوین و جدید دندانپزشکی و استفاده از تکنولوژی های مدرن باعث شده تا بین همکاران و بیمارانش شهره گردد و بارها نیز در محافل معتبر علمی کشور مورد تقدیر قرار گیرد.

او در این سالها موفق شده تا همراه با تیم با تجربه ای از همکاران متخصص در رشته های مختلف دندانپزشکی و نیز پرستاران و بهداشتکاران متبحر در مجموعه دندانپزشکی دکتر احتشام منش با بکارگیری تکنولوژیهای سطح بالا مانند میکروسکوپ دندانپزشکی ، لیزرهای پر توان و کم توان ، اسکنرهای داخل دهانی و درمانهای بسیار مدرن و به روز دنیا را به مراجعینش ارایه نماید.

تجربه نزدیک به یک چهارم قرن فعالیت در رشته دندانپزشکی و درمان بیش از 60 هزار مراجعه کننده در شهر زیارتی و دومین شهر کشور <<مشهد>> و کسب تجارب بسیار عالی درمانی و روانشناختی و شیوه های تعاملی او را فرد بسیار شایسته ای در سمت مدیریت <<مجموعه دندانپزشکی دکتر احتشام منش>> نموده است.

او در حال حاضر به همراه خانواده در شهر مشهد زندگی نموده و در ساعات غیر کاری و در زمانی که توسط انبوهی از کارهای مرتبط با وظایف شغلی احاطه نشده ، علاقمند گذراندن وقت با خانواده ، سفر ، طبیعت گردی ، غواصی ، پرواز و خلبانی پاراگلایدر می باشد.

در ادامه شما می توانید مدارک اخذ شده دکتر احتشام منش را مشاهده فرمائید

تجربه هایی از پاراگلایدینگ . . .

پاراگلایدرسواری نزدیکترین تجربه پروازمشابه پرنده برای انسان است.

پرواز با پاراگلایدر یک تجربه هیجان‌انگیز، ایمن و مشابه پرواز و لمس آسمان به ساده ترین شکل آن است.

شما با پوشیدن تجهیزات و چتر پاراگلایدر و قرار گرفتن در یک تپه یا کوه می‌توانید با دویدن و باد کردن چتر با هوا خود را به پرواز دربیاورید.

پس از تیک آف و به پرواز درآمدن یک خلبان حرفه‌ای پارا گلایدر می‌تواند با استفاده از جریانات ترمال و حرارتی به ارتفاع خود نیز بیافزاید.

در ادامه یک نمونه از پرواز را با شما عزیزان به اشتراک گذاشتم

گالری تصاویر - دکتر کاظم احتشام منش